2019 – 1. turnaj (CS2D)

2019 – 1. turnaj (CS2D)

Turnaj proběhl 2. – 3. 3. 2019. Zaregistrovalo se do něj 13 hráčů a skutečně se zúčastnilo 11 hráčů. Hráli jsme 4 základní skupiny, z každé postoupili dva nejlepší do play-off. Pavouk se poté hrál systémem double-elimination.

Známe výsledky skupiny C. Po dvou výhrách postupuje Gordon a jedna výhra stačila k postupu také Stevovi.

Ze skupiny B postupují Crash a Remix. Kulda33 nenastoupil a je tedy z turnaje diskvalifikován.

Ve skupině D jsme viděli drama o postup. watchOut si zajistil postup dvěma výhrami a o druhé místo se tak porvali Psyx a strejdafido. Po nervydrásajícím zápase, který skončil 16:15 postoupil Psyx.

Skupina A je také za námi. Postupují Drekt a Laurona. Red nenastoupil, takže jsem ho také musel diskvalifikovat.

1. Gordon
2. RemixSvK
3. Drekt
4. Steve
5. watchOut
6. Psyx
7. Crash
8. Laurona
9.-11. Vojtěch
9.-11. Kunick
9.-11. strejdafido

Kulda33 – DSQ
Red – DSQ

Základní skupiny
Pavouk playoff

Všem účastníkům moc děkuji. Naplánoval jsem to dost „na krev“, ale nenabrali jsme vůbec žádné zpoždění. A za to vděčím vám, že jste chodili na čas, nezdržovali jste a všechno prostě perfektně klaplo. Děkuji.

Jediný problém měl watchOut, když mu začal vyšilovat internet. Ale stačilo chvilku počkat a odehrát 3 kola znovu. Jinak to byl za mě dokonalý turnaj (žádný problém).

V playoff jsme se dočkali většinou výsledků okolo 16:8. Ale někteří soupeři si víc „sedli“ a jejich zápasy byly trochu dramatičtější. Za všechny jmenujme hned první match Drekt vs Psyx (16:14), watchOut vs Steve (16:13) o postup do top4 a hlavně watchOut vs Psyx v zápase o 5. místo (16:15). Při těchto zápasech tuhla krev v žilách 🙂

RemixSvK dnes všechny své zápasy vyhrál, ale z časových důvodů se nemohl zúčastnit finále. Připadlo mu tedy druhé místo. Historie se však neptá 🙂

Účastníci mi můžou začít posílat tipy do tipovačky.

Za dva měsíce opět na viděnou.

Playoff:

Základní skupiny:
1. část

2. část

Screenshoty