2019 – 5. turnaj (Battlerite)

2019 – 5. turnaj (Battlerite)

1. Drekt
2. RemixSvK
3. Steve

4. Gordon
5. Kunick
6. rikuhahl

Do posledního turnaje DH Masters 2019 na začátku listopadu se přihlásilo pouhých 6 hráčů. Hráli jsme akční MOBu Battlerite. Hráči se utkali v duelech na 5 vítězných kol. Všichni měli stejnou postavu, ale mohli si měnit bonusy ke schopnostem. Kdo se připravil, mohl tak získat znatelnou výhodu.

Základní skupina

Kvůli nízké účasti byla základní skupina pouze jedna a do playoff postupovali všichni. Hrálo se tak pouze o pořadí pro postup. Nejvyrovnanější výsledky v základní skupině sehrál Gordon. Z jeho zápasů stojí za zmínku hlavně těsná prohra se Stevem 5:4, u které jsem nestíhal komentovat, jak to bylo divoké.

V ostatních zápasech bylo od prvních chvil vidět, kdo je u kormidla a „kanárů“ s nulou se nám tak sešla více než polovina. Z prvního místa nakonec těsně postoupil Drekt jen s minimálním náskokem před Remixem.

Playoff

V playoff jsme se nedočkali žádného překvapení. Na začátku jsme viděli pár výprasků, později pár zápasů skončilo stavem 5:1. Neviděli jsme už žádné dramaticky vyrovnané utkání jako v základní skupině, což mě trochu mrzelo. Na druhou stranu jsme to měli rychleji za sebou 🙂

Gordon nakonec po prohře s Drektem a se Stevem obsadil čtvrté místo, které mu stačilo na udržení druhého místa v celkovém pořadí. Třetí místo nakonec získal Steve, pro kterého to byl nejlepší výsledek v sezóně a příjemná změna po dvou čtvrtých místech. Ve finále se utkali opět Drekt a RemixSvK. Drekt nakonec Remixe porazil výsledkem 5:1 a stal se znovu vítězem turnaje. RemixSvK tak obsadil stříbro.

Pavouk playoff

Finále (začíná v čase 2:18:35):

Pokud budete koukat na záznam turnaje, může se vám hodit znalost jednotlivých bonusů v loadoutu: