2019 – 1. turnaj (CS2D)

2019 – 1. turnaj (CS2D)

1. Gordon
2. RemixSvK
3. Drekt

4. Steve
5. watchOut
6. Psyx
7. Crash
8. Laurona
9.-11. Vojtěch
9.-11. Kunick
9.-11. strejdafido

Turnaj proběhl 2. – 3. 3. 2019. Zaregistrovalo se do něj 13 hráčů a skutečně se zúčastnilo 11 hráčů. Hráli jsme 4 základní skupiny, z každé postoupili dva nejlepší do play-off. Pavouk se poté hrál systémem double-elimination.

Základní skupiny:

Většina zápasů v základních skupinách končila jednoznačným vítězstvím jednoho z hráčů. Pouze ve skupině D jsme viděli drama o postup. watchOut si zajistil postup dvěma výhrami a o druhé místo se porvali Psyx a strejdafido. Po nervydrásajícím zápase, který skončil 16:15 postoupil Psyx.

Výsledky v základních skupinách

Playoff:

V play-off už výsledky nebyly tak jednoznačné a většina výsledků se pohybovala okolo 16:8. Ale někteří soupeři si víc „sedli“ a jejich zápasy byly trochu dramatičtější. Za všechny jmenujme hned první match Drekt vs Psyx (16:14), watchOut vs Steve (16:13) o postup do top4 a hlavně watchOut vs Psyx v zápase o 5. místo (16:15). Při těchto zápasech tuhla krev v žilách 🙂

RemixSvK v playoff sice všechny své zápasy vyhrál, ale z časových důvodů se nemohl zúčastnit finále. Připadlo mu tedy druhé místo. Historie se však neptá 🙂 Vítězem turnaje se tak stal Gordon po skvělém výkonu a dostal se tak poprvé v historii i do vedení v celkovém pořadí. Na třetím místě se umístil Drekt, který v trochu paradoxním finále prohrál právě s Gordonem. Drekt v zápasech úspěšně používal taktiku se štítem a mačetou, ale Gordon se zvládl přizpůsobit a ukončil Drektovi jeho vítěznou sérii.

Pavouk playoff

Finále (začíná v čase 3:57:00):

Všem účastníkům moc děkuji. Naplánoval jsem to dost „na krev“, ale nenabrali jsme vůbec žádné zpoždění. A za to vděčím vám, že jste chodili na čas, nezdržovali jste a všechno prostě perfektně klaplo. Děkuji.

Jediný problém měl watchOut, když mu začal vyšilovat internet. Ale stačilo chvilku počkat a odehrát 3 kola znovu. Jinak to byl za mě dokonalý turnaj (žádný problém).

Screenshoty