2016 – 1. turnaj (Trackmania Nations Forever)

2016 – 1. turnaj (Trackmania Nations Forever)

1. Flexo
2. Fatality
3. Crash

Výsledky kvalifikace

Tratě pro kvalifikaci – heslo jozxyqk

Potěšilo mě, že jste řešili tratě různými styly. U první tratě jsem byl až překvapen, jaké dobré časy se dají zajet i bez zkrácení pomocí úvodního megaskoku. Ve druhé mapě jste jezdili všemi možnými způsoby – někteří doleva, většina z vás doprava a některým se to podařilo střihnout i rovně. A na třetí trati nešlo o to najít nějakou fintu, ale zkrátka zajet všechno pěkně tak, aby to vyšlo. Velmi malé rozestupy v první desítce slibují na zítra dramatický boj o každou setinu.
Gratuluji postupujícím a ostatním přeju více úspěchů v příštích kolech DH Masters.

Výsledky finále

Tratě pro finále – heslo matrixhasyou

Děkuji všem za účast a za předvedené výkony. Jsem nadšený z toho, že všichni kvalifikovaní poslali své replaye včas, nebyly žádné technické problémy a rozhodně bylo na co koukat. Někteří z vás poslali e-mail na poslední chvíli, ale stihli to všichni 🙂
Velká gratulace Flexovi, který byl tentokrát nejrychlejší na všech třech tratích a nedal soupeřům šanci. Boj o další místa byl ale pěkně vyrovnaný a rozhodovaly maximálně desetinky.

Organizační pokyny

V 1. turnaji se hrála závodní hra Trackmania Nations Forever
V pátek 11. 3. 2016 ráno v 8:00 zveřejním na webu tři vlastnoručně vyrobené tratě. Tyto tratě si zkopírujete do hry a pokusíte se zajet co nejrychlejší čas. Nejpozději v sobotu ve 20:00 (uzavírka) mi pošlete e-mailem záznamy těchto jízd (tedy nestačí screenshoty! Je nutné poslat replay!). Časy se sečtou a polovina nejrychlejších, nejméně však 16 hráčů, postoupí do nedělního finále.

– Je zakázáno odjíždět ze startu směrem dozadu.
– E-maily posílejte na adresu kwoky@seznam.cz a do předmětu uveďte svoji přezdívku na Databázi.
– V neděli zveřejním stejným způsobem další tři nové mapy. Kdo zajede tyto tři nedělní mapy v celkovém součtu nejrychleji, stane se vítězem.

Hodně štěstí.

Návod, jak nahrát tratě do hry, uložit replay a kde ho pak najít: