2017 – Pravidla a ceny

2017 – Pravidla a ceny

Jak to bude probíhat?

Jednou za dva měsíce proběhne o víkendu turnaj v některé počítačové hře. Systém hry bude zveřejněn vždy s předstihem, ale obecně lze říct, že v pátek a sobotu se odehraje kvalifikace, nejlepší pak postoupí do nedělních finálových bojů.

Celkem půjde o pět turnajů, ve kterých hráči poměří síly mezi sebou nebo s časem. Podle pořadí v turnaji každý účastník obdrží body a ten, kdo jich získá nejvíce, bude korunován jako DH Master 2017.

Veškeré aktuální informace budou uvedeny na stránce Facebookové skupiny DH Masters

Kdo se může zúčastnit?

Všichni registrovaní uživatelé Databáze her.

O co se bude hrát?

Tři nejlepší v jednotlivých turnajích získají hru v ceně 15, 10 a 5 euro.

Nejlepší v celkovém pořadí získají následující ceny:

1. místo – Dvoudenní VIP vstupenka na Hitpoint Finals ve Svitavách včetně ubytování a dopravy (bez stravy) + hardware nebo software dle vlastního výběru v hodnotě 1000 Kč + roční předplatné časopisu Level + tričko Databáze-her + štítek s přezdívkou na poháru DH Masters
2. místo – Hardware nebo software dle vlastního výběru v hodnotě 1000 Kč + tričko Databáze-her + roční předplatné časopisu Level
3. místo – Tričko Databáze-her + flash disk nebo microSD karta 32 GB + půlroční předplatné časopisu Level
4. místo – Kredit na nákup na Steamu ve výši 15 euro

Co se bude hrát?

Vybrané hry jsou zvoleny tak, aby je mohl hrát každý nebo skoro každý. Půjde tedy o hry zdarma, free to play nebo velmi levné. Žánr her se bude měnit (fps, strategie, závody apod.). Obvykle půjde o hry s menší HW náročností (nemusí však fungovat na integrovaných grafických kartách a na noteboocích).

Jak se zapojit?

Konkrétní postup bude zveřejněn vždy před zahájením turnaje. Může být vyžadována registrace do turnaje. Počet hráčů může být omezen.

Kdy se bude hrát?

Vždy o víkendu v následujících měsících: březnu, červenci, září, říjnu a listopadu.

Bodování

Níže uvedené bodování platí pro turnaje, kde bude možné jednoznačně určit celé pořadí.
V turnajích, kde se z různých důvodů nepodaří rozhodnout o celém pořadí, budou body přiděleny podle rozhodnutí pořadatele s přihlédnutím k níže uvedené tabulce. Budu se snažit turnaj organizovat tak, aby se dalo jednoznačně určit pořadí alespoň u prvních osmi.

Umístění Počet bodů
1. 50
2. 42
3. 36
4. 30
5. 26
6. 22
7. 18
8. 14
9. 12
10. 10
11. 8
12. 6
13. 5
14. 4
15. 3
16. 2
17. a dál 1