2016 – Tipovací soutěž

2016 – Tipovací soutěž

Pro všechny účastníky DH Masters jsem připravil tipovací soutěž.

Hlavní výhrou je sympatický upgrade PC – 256 GB SSD, tedy vysokorychlostní disk, který zrychlí start PC a načítání her. Výhra se ukrývá pod jedním z 2500 políček. Tipněte si, pod jakým políčkem se výhra skrývá a pokud se trefíte, disk je váš.

Mezi nevýherními políčky je ukryto ještě deset políček s menšími výhrami. Výherce si může vybrat libovolnou hru na Steamu po dohodě s pořadatelem. Maximální cena hry je 10 Euro. Pokud si výherce vybere levnější, rozdíl mezi touto částkou a skutečnou cenou nebude vyplacen. Doporučuji vybrat si výhru v letních nebo vánočních slevách.

Pokud za celých 5 turnajů nikdo neuhodne políčko s hlavní výhrou, provedu velké losování a jeden z účastníků disk vyhraje. Takže i s jedinou účastí v turnaji, máte šanci disk získat.

Účastníci turnaje mi můžou poslat své tipy, tedy číslo od 1 do 2500, do DH pošty. Za každou účast v DH Masters máte 1 pokus a pokud postoupíte do nedělního finále, máte 2 pokusy. Až mi dojdou tipy od všech, zveřejním čísla, která jsou již „spotřebovaná“ a zda někdo něco vyhrál.

Aktuální tabulka s políčky

Hodně štěstí.

Doplňková pravidla:
– Pokud se čirou náhodou ze dvou pokusů dvakrát trefíte do menší ceny (šance 1:6 242 502), vyhraváte dvě ceny.
– Závěrečné losování se týká pouze hlavní ceny (menší ceny losovány nebudou). Do losování bude vstupovat každý účastník pouze jednou.
– Když pošlete tip jako první a vyhrajete a někdo jiný pošle po vás stejný tip, políčko je už vybrané a výhru tedy získá pouze první tipující. Druhého tipujícího konktaktuju přes DH poštu a bude moci tipnout znovu.
– Abych nebyl nařčen z nějakého podvádění, umístil jsem na web zaheslovaný soubor s výherními čísly. Ten si můžete stáhnout už nyní. Po skončení posledního (listopadového) turnaje DH Masters 2016 zveřejním heslo a každý si tak bude moct sám ověřit, že čísla byla nalosovaná od samého začátku. Heslo bylo „fleshoffallenangels“.