2019 – 5. turnaj (Battlerite)

2019 – 5. turnaj (Battlerite)

1. Drekt
2. RemixSvK
3. Steve

4. Gordon
5. Kunick
6. rikuhahl

Do posledního turnaje DH Masters 2019 na začátku listopadu se přihlásilo pouhých 6 hráčů. Hráli jsme akční MOBu Battlerite. Hráči se utkali v duelech na 5 vítězných kol. Všichni měli stejnou postavu, ale mohli si měnit bonusy ke schopnostem. Kdo se připravil a seznámil se se všemi dostupnými efekty, mohl získat znatelnou výhodu.

Základní skupina

Kvůli nízké účasti byla základní skupina pouze jedna a do playoff postupovali všichni. Hrálo se tak pouze o pořadí pro postup. Nejvyrovnanější výsledky v základní skupině sehrál Gordon. Z jeho zápasů stojí za zmínku hlavně těsná prohra se Stevem 5:4, u které jsem nestíhal komentovat, jak to bylo divoké.

V ostatních zápasech bylo od prvních chvil vidět, kdo je u kormidla a „kanárů“ s nulou se nám tak sešla více než polovina. Z prvního místa nakonec těsně postoupil Drekt jen s minimálním náskokem před Remixem.

Playoff

V playoff jsme se nedočkali žádného překvapení. Na začátku jsme viděli pár výprasků, později pár zápasů skončilo stavem 5:1. Neviděli jsme už žádné dramaticky vyrovnané utkání jako v základní skupině, což mě trochu mrzelo. Na druhou stranu jsme to měli rychleji za sebou 🙂

Gordon nakonec po prohře s Drektem a se Stevem obsadil čtvrté místo, které mu stačilo na udržení druhého místa v celkovém pořadí. Třetí místo nakonec získal Steve, pro kterého to byl nejlepší výsledek v sezóně a příjemná změna po dvou čtvrtých místech. Ve finále se utkali opět Drekt a RemixSvK. Drekt nakonec Remixe porazil výsledkem 5:1 a stal se znovu vítězem turnaje. RemixSvK tak obsadil stříbro.

Pavouk playoff

Finále (začíná v čase 2:18:35):

Pokud budete koukat na záznam turnaje, může se vám hodit znalost jednotlivých bonusů v loadoutu: