2017 – Tipovací soutěž

2017 – Tipovací soutěž

Pro všechny účastníky DH Masters jsem připravil tipovací soutěž.

Hlavní výhrou je hardware nebo software dle vlastního výběru v ceně 1000 Kč.

Hrací plocha se skládá z 2500 políček, která jsou označená čísly od 1 do 2500. Každý účastník turnaje má možnost tipnout tři čísla a pokud se trefíte, výhra je vaše. Výzvu k zaslání tipů posílá pořadatel po skončení turnaje do DH pošty. Až mi dojdou tipy od všech, zveřejním čísla, která jsou již „spotřebovaná“ a zda někdo něco vyhrál.

Ostatní políčka ukrývají ještě dalších 20 výher
– 10x kredit 10 euro na nákup libovolné hry na Steamu
– 10x klíč ke hře na Steamu

Výherce kreditu si může vybrat libovolnou hru na Steamu po dohodě s pořadatelem. Kredit není nutné utratit bezprostředně po turnaji, ale je možné si ho šetřit a použít na větší nákup později. Proto doporučuji vybrat si výhru v letních nebo vánočních slevách. Platnost kreditu je 2 roky od skončení sezóny.

Pokud za celých 5 turnajů nikdo neuhodne políčko s hlavní výhrou, provedu losování a jeden účastník výhru získá. Hráči na prvních třech místech v celkovém pořadí jsou z losování vyřazeni.

Aktuální tabulka s políčky

Hodně štěstí.

Doplňková pravidla:
– Tipy je nutné poslat nejpozději 2 týdny po skončení turnaje.
– Pokud se čirou náhodou ze dvou pokusů dvakrát trefíte do menší ceny (šance cca 1: 16428), vyhraváte dvě ceny.
– Závěrečné losování se týká pouze hlavní ceny. Menší ceny losovány nebudou. Do losování bude vstupovat každý účastník pouze jednou.
– Když pošlete tip jako první a někdo jiný pošle po vás stejný tip, políčko je už vybrané a právo na políčko (a výhru) tedy získá pouze první tipující. Druhého tipujícího konktaktuju přes DH poštu a bude moci tipnout znovu.
– Abych nebyl nařčen z nějakého podvádění, umístil jsem na web zaheslovaný soubor s výherními čísly. Ten si můžete stáhnout už nyní. Po skončení posledního (listopadového) turnaje DH Masters 2017 zveřejním heslo a každý si tak bude moct sám ověřit, že čísla byla nalosovaná od samého začátku. Heslo bylo „poweroverwhelming“.