2020 – Pravidla a ceny

2020 – Pravidla a ceny

Pravidla DH Masters 2020 ke stažení

V průběhu roku 2020 se uskuteční 5 turnajů, pokaždé v jiné hře. Většinou půjde o offline turnaje. Je možné, že jeden z turnajů proběhne online jako duely (v pátek a sobotu se odehraje kvalifikace, nejlepší pak postoupí do nedělních finálových bojů). Systém hry pro konkrétní turnaj se může lišit.

Termíny turnajů nejsou stanoveny. Turnaje budou vyhlašovány vždy na Blogu Databáze-her.cz.

O co se bude hrát?

Pro pět nejlepších v jednotlivých turnajích budou připravené ceny v podobě „kreditu“ na nákup her na Steamu ve výši 30, 20, 15, 10 a 5 euro.

Co se bude hrát?

Vybrané hry jsou zdarma, free to play nebo velmi levné. Žánr her se bude měnit (fps, strategie, závody apod.). Obvykle půjde o hry s menší HW náročností (nemusí však fungovat na integrovaných grafických kartách a na noteboocích). Hra bude podle rozhodnutí pořadatele zveřejněna předem (nejméně týden před začátkem turnaje) nebo v den zahájení turnaje (offline turnaje).

Jak se zaregistrovat?

Do offline turnajů se není potřeba registrovat. Stačí poslat výsledek do termínu uzávěrky a jste ve hře.

Do online turnajů je nutné se registrovat nejpozději den před turnajem. Zašlete pořadateli do DH pošty krátkou zprávu ve smyslu „Registruji se do turnaje“. A to je vše.

Kde najdu aktuální informace?

Blog na Databázi-her.

Na tomto webu DH Masters. Web slouží jako archiv a informace jsou zde zveřejněné vždy až po turnaji. Lze zde najít zejména výsledky minulých turnajů.

Pokud ani na jednom místě nenajdete, co vás zajímá, ptejte se pořadatele přes DH poštu.

Je potřeba vědět ještě něco dalšího?

V některých turnajích může být kvůli vyhodnocení nutné zaznamenat video vašeho výkonu. V těchto turnajích se bude moci účastník bez videa umístit nejlépe na 6. místě.
Existuje celá řada nástrojů pro zaznamenávání obrazovky, takže se prosím naučte zacházet alespoň s jedním, který umí nahrávat plochu PC. Doporučuji Open broadcaster software (OBS). Lze použít také další nástroje (obvykle placené) – Bandicam, Fraps a další.

Dobře se bavte a nežerte to příliš. 🙂